האתר החדש שלנו באוויר!

קניה ומכירת ציוד בארץ ובעולם קניה ומכירת ציוד בארץ ובעולם

כל ספק ו/או יצרן בתחום הציוד לתעשיות, חייב להכיר את עולם התעשייה באופן העמוק ביותר, כך שבתוך כל הידע הטכני והמקצועי הנדרש ועל מנת להציע ללקוחותיו את הפתרון המיטבי, המלא עבורם, עליו להכיר את עולם הרכישות, קרי- קנייה ומכירה של ציוד לתעשייה.

יוס מכונות פתרון מלא למפעל שלך

יוס מכונות נוסדה מתוך ידע מקצועי שהצטבר במשך עשרות שנים בתחום הציוד לתעשיות השונות. אנו מספקים ללקוחותינו שירות מלא בכל הקשור להתאמת הציוד עבור הצורך שלהם במפעל, כמו גם מסייעים בקנייה ו/או רכישה של ציוד, בין אם בארץ או מחוצה לה.

כיצד זה עובד בעצם?

עוד בטרם פנייתכם אלינו, עוסקים בחברה, באיתור ציוד לייצור ואריזה, על מנת לרכוש ציוד חדש ו/או יד 2 כדי לאפשר מלאי ייצוגי של הציוד הנפוץ יותר לתעשיות, כך תוכלו לרכוש מיד את הנדרש לכם וללא עיכובים מיותרים הגורמים לנזק כספי מיידי.

יד ביד, יד שניה

גם כאן נכנס הניסיון וידע המקצועי שלנו. שירות נוסף בתחום הקנייה והמכירה של ציוד לתעשיות, עבורכם, הוא סיוע במכירת הציוד הקיים, המשומש שלכם ורכישת חלופי, כך זה מתבצע: כאשר החלטנו אילו כלים ו/או ציוד דרוש להחליף ו/או לשדרג אצלכם, אנו בודקים את תקינות הציוד הקיים, על מנת לוודא כי ניתן למכור אותו, הן ברמת הנראות ואיכות החלקים והן ברמת תפעולו. במידה והציוד תקין ועובד, הוא מתומחר עפ"י ההיצע והנהוג בשוק. אנו מבצעים את המכירה עבורכם באופן ושקוף, ואף דואגים לאתר את הציוד החלופי הנדרש וכך לחסוך לכם בעלויות הפרויקט.

יוס מכונות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון וידע רב שנים, אנו דואגים כי כל אחד מלקוחותינו יקבל בדיוק את השירות לו הוא זקוק. קנייה ומכירה של ציוד לתעשייה הוא עסק למקצוענים בלבד, אנו יודעים לאתר בדיוק ועל פי צורך כל כלי וכל מכשיר עבורכם, בארץ או בחו"ל. למשל, לקוח המעוניין לייצר חומוס, או תוספי תזונה, או צבעים, אנו יודעים לאתר עבורו את סוג הציוד- חדש מהניילון, או יד 2 (שעבר את בדיקתנו), לרכוש עבורו ואם יש צורך, למכור עבורו את הקיים.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!