האתר החדש שלנו באוויר!

זוכרים את יוסי

סמ"ר יוסף (יוסי) עטיה
28.12.1983-07.01.2005

יוס מכונות הסיפור מאחורי.

"יוס מכונות" (Yos Machinery) היא בראשיתה חברה משפחתית, שנוסדה בשנת 2018 , לאחר ניסיון של מעל 25 שנה בתחום של ציוד לתעשייה ויציאה לעצמאות , לא היה צריך הרבה כדי למצא שם לחברה, המחשבה הראשונה שעלתה בי הייתה יוסי אחי הקטן , רציתי להנציח את זכרו ולקרא לעסק בשמו.

חברת "יוס מכונות" מעניקה מגוון שירותים ומוצרים בתחום התעשייה, תוך מתן דגש על איכות, מקצועיות ומצויינות, בדיוק כפי שהיה יוסי בחייו.

יוסי ("יוס", כפי שכינו אותו בני משפחתו וחבריו הקרובים), היה איש ואדם ערכי וצנוע, נעים הליכות שאהב את ארץ ישראל, נופיה ושביליה בהם נהג לטייל רבות עם חבריו. לכשהתגייס הגיע אל סיירת צנחנים ושירת גם כחובש קרבי מצטיין, וראה בתפקידו ייעוד להצלת חיים אותו ביצע במסירות, בטבעיות, ובעיקר בצניעות, שאפיינה אותו. ב- 7.1.2005 והוא בן 21 נרצח אחי יוסי בצומת תפוח ע"י מחבלים בני עוולה, בעת שעשה דרכו למעלה אפרים, למכינה הקדם-צבאית שבה למד טרם גיוסו. מותו נגע בליבם של רבים כל כך, בני משפחה, חברים ומכרים, אשר החליטו להנציחו ובכך להשאיר את חותמו באופן ממשי ויומיומי.

הקשר החזק והאוהב בין יוסי לגלית אחותו, הוליד את הרעיון לשם החברה, "יוס מכונות", ויחד עם לוגו האינסוף (אינפיניטי), מסמלים את אישיותו המיוחדת והבלתי נגמרת של יוסי ובכך זכרו נשאר בליבנו תמיד.

"יוס מכונות" היא כל מה שיוסי עבורנו – חזק, אמין, מקצועי, יסודי וערכי. אנו מאמינים באיכות המוצרים ואיכות השירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו, תוך ליווי מקצועי והתאמה לכל צורך ודרישה.
דרך "יוס מכונות" אנו מספרים, זוכרים ומוקירים את יוסי עטיה, האיש והלוחם ובעיקר אוהב האדם. חזון החברה מבוסס על דמותו ועל אבני הדרך אותן לקח איתו בתרמיל, על דרכו הבלתי מתפשרת ועל הדרכים בהן חיפש לשפר ולעזור ככל שניתן לכל מי שהיה בסביבתו – זהו החזון שלנו.