האתר החדש שלנו באוויר!

פתרונות לתעשייה

חברות רבות פועלות בתחום הציוד למפעלים, אך אצלנו, ב- yos מכונות, אנו שמים דגש על סל שירותי מקיף עבור לקוחותינו, ע"י מתן כלל פתרונות לתעשייה:

ליווי פרויקטים
בתעשייה

אנחנו מאמינים במתן פתרונות מקיף ללקוחות שלנו תחת קורת גג אחת. הכולל: ייעוץ וליווי מקצועי בפרויקטים, קטנים וגדולים למגוון מפעלים בתחומים שונים, משלב הקמת המפעל ועד תפעלו השוטף.

אספקת ציוד
ייעודי

אנו מאמינים כי עצם הבחירה שלכם בנו נעשה הכל על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים אצל כל לקוח ולקוח, עצם בחירתכם בנו היא הצהרת אמון בשירות שאנו מעניקים מא'- ועד ת'.

ביצוע תהליכי
הרכבה ואריזה

אנו מעניקים שירותי שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים ומסייעים ללקוחותינו להפעיל את המכונות ללא תקלות ולמניעת אובדן עבודה מתקלות לא צפויות.

סל השירותים שלנו כולל:

ציוד חדש / מחודש (ציוד תעשייתי משומש ומשופץ) מותאם אישית

מפעל תעשייה המעוניין לשדרג את פעילותו ואת היקף הייצור, פונה אל יוס מכונות בנושא. החברה שלנו עוסקת בעיקרה בשיווק ציוד משומש לתעשייה / ציוד משופץ, כמו גם מכירה של ציוד חדש וייצור לתעשייה. ציוד לייצור תעשייתי במגוון רחב של תחומים וגם, ציוד ייצור בתעשיית המזון, תרופות, קוסמטיקה, כימיה ועוד. אנו פורסים לפני הלקוח את כל המשמעויות מאחורי הרכישה ו/או התאמה מחודשת של ציוד, מאחורי כל פריט ציוד כזה או אחר, ישנו קו תפעולי שלם ואנו נותנים מעטפת מלאה ומקיפה של שירות, על מנת שאתם, לקוחותינו, תוכלו להיות רגועים ובטוחים בין אם מדובר ברכישת ציוד חדש ו/או משודרג/ מותאם אישית, תקבלו בדיוק את הנדרש והמתאים, תוך חיסכון בעלויות תפעול והתייעלות בעבודה והפס הייצור.

המקום שלנו – מגוון פתרונות בהישג ידיכם

המקום שלנו הוא מקום הנותן השראה לכל לקוח הנכנס בשעריו. יש לכם רעיון? אנו נציע לכם את הפתרון היעיל והחסכני עבורכם. מתוך שלל האפשרויות הקיימות ב-יוס מכונות תוכלו לקבל השראה למציאת פתרונות אופטימליים נוספים שלא חשבתם עליהם בטרם נפגשנו, כך שהרווח כפול.

אנו ביוס מכונות מאפשרים לכל אחד לחלום על שדרוג הציוד שלו או אפילו רכישה של חדש, אצלנו ניתן להשיג כל פריט ופריט גם אם אינו זמין כלל במלאי. בעל מפעל המעוניין להחליף ציוד או לשדרג ציוד קיים או מחפש ציוד חדש למפעל פונה אלינו עם הנחיות האם לחדש או להתחדש, אנו מסייעים לו למכור במהירות האפשרית ולרכוש ציוד חלופי חדש/ מחודש וזאת על מנת שלא לעכב לו"ז אשר נקבע ולא להפריע לשגרת העבודה בפס הייצור שלו.

חברת יוס מכונות עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים בשוק. אנחנו נותנים פתרון היקפי, הנדסי, טכנולוגי, יצור, ניהול לאחזקת מפעלים ולקניית ומכירת ציוד בתעשייה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!