האתר החדש שלנו באוויר!

מטחנות

מטחנות

מטחנות לתעשייה

אנו ב'יוס מכונות', משווקים ומוכרים ציוד משומש וחדש לתעשיות רבות ובניהן תעשיית המזון, תרופות, קוסמטיקה, כימיה ועוד. בין הציוד שאנו מוכרים, ניתן למצוא גם מטחנות תעשייתיות שנותנות פתרונות טחינה למגוון רחב של חומרים בתעשיות שונות.

אנו משווקים מטחנות יבשות, מטחנות רטובות, מטחנות חדשות, מטחנות משומשות ועוד.

אלו חלק מסוגי המטחנות שניתן למצוא ב'יוס מכונות'

  1. מטחנת פטישים FITZ MILL – זוהי מטחנה שהטחינה בה מתבצעת על ידי עבודת סכינים כנגד רשת הניתנת להחלפה בהתאם למוצר הנטחן. המטחנה מתאימה לטחינת מוצרים יבשים שרוצים לטחון או לשבור להמשך העבודה.
  2. מטחנת קולידמיל COLLOID MILL- זוהי מטחנה רטובה שיכולה לעשות גם סירקולציה ולבצע המגון למוצרים מסוימים. ניתן לטחון בה מוצרים כמו שום, זיתים ,עלים רטובים, מחיות ועוד.
  3. מטחנת פינים PINS MILL- זוהי מטחנה יבשה (מטחנת תבלינים תעשייתית)  שטוחנת את החומר לאבקה ומתאימה לרוב לטחינת מוצר אחד כמו סוכר טחון, מלח טחון, טלק ועוד, שיש לטחון בכמויות גדולות בדומה לתהליכי ייצור במפעלי מזון.
  4. מטחנת מקינטייר MACINTYRE- זוהי מטחנה המתאימה לטחינת מוצרים שאין צורך לשטוף כמו טחינת שומשום לטחינה, פולי קקאו לשוקולד וכן הלאה. היא מבצעת את הטחינה מההתחלה ועד להגעה למרקם של המוצר הסופי.
  5. מטחנת כדורים BALL MILL- זוהי מטחנה המבצעת עבודת טחינה דומה למטחנת מקינטייר. ההבדל העיקרי בניהן הוא שהיא מטחנה רציפה המתאימה לכתישה וטחינה של חומרי גלם ומשמשת לעיבוד מוצרים מוצקים באמצעות כדורים מתכתיים.
  6. מטחנת גרנולטור GRANOLATOR- זוהי מטחנה שעובדת כנגד רשת ומתאימה לטחינה וייצור של מוצרים עדינים שלא רוצים לרסק לחלוטין כדי לא ליצור הרבה פחת. הטחינה בה מתבצעת על ידי תזוזה של הזרוע הפנימית של המטחנה מצד לצד והזזת החומר על הרשת בצורה עדינה, במטרה לבצע חיתוך עדין של המוצר הנטחן. היא אידיאלית לחיתוך עלים יבשים ולעוד מוצרים דומים.

ב'יוס מכונות', אנו מציעים עוד מגוון רחב של מטחנות ופתרונות טחינה מתקדמים. על מנת להגיע לפתרון הטחינה המדויק עבורכם, אנו מציעים לבצע ניסיונות במטחנות השונות אשר נמצאות במלאי.