האתר החדש שלנו באוויר!

בוחשים

בוחשים

בוחשים לתעשיה

בוחש זהו מכשיר המיועד לערבוב מוצרים וליצירת אחידות בין החלקיקים שלהם. יש מגוון בוחשים הנבדלים זה מזה לפי החומר הנבחש בהם וזאת מאחר ולכל חומר יש בחישה שונה שמתאימה לו.

אנו ב'יוס מכונות', מתמחים בכל הקשור לערבוב שזהו למעשה, התהליך של ייצור החומרים בפועל. הבוחשים כמו שאר הציוד שלנו, מותאמים לתעשיות המזון, התרופות, הקוסמטיקה הכימיה, הביוטכנולוגיה, המחקר והפיתוח וה- FOOD TECH.

סוגי הבוחשים שתוכלו למצוא ב'יוס מכונות':

  • בוחש מנגב – SCRAPER AGITAOR – משמש לניגוב דופן המיכל ומסייע להכנסת החומר לבוחש.
  • בוחש הומוגנייזר – ROTOR STATOR HOMOGENIZER- בוחשים לייצור קרמים משמשים להמגון מוצרים כלומר, שבירת מולקולות השמן כך שיהיה ניתן להכניס אליהם נוזלים וליצור מוצרים אחידים וללא משקעים. הם משמשים גם לייצור  גלידות, רטבים ולמגוון רחב של מוצרים נוספים.
  • בוחש דיספרסר – DISPERSER AGITATOR- משמש לריסוק, חיתוך, טחינה ו\או שבירת חלקיקים במוצרים.
  • בוחש עוגן – משמש לערבוב חומר כבד ללא צורך במנגבים. הבוחש מגיע בצורת ח' או ח' הפוכה, כך שהמערבל מגיע לכל החומר שבמיכל בצורה אחידה.
  • בוחש פרופלור – משמש בעיקר לערבוב חומרים דלילים ונוזליים כגון מים, שמן, משקאות, אלכוהול וכן הלאה.
  • בוחש כוסות – משמש לערבוב מוצרים שיש לערבב באיטיות, כדי לא לגרום להקצפת הפורמולות. צורת הכוסות של הבוחש, מאפשרת ערבוב אחיד ללא הקצפה על ידי יצירת מערבולות בתוך המיכל.
  • מערבל ריבון – בוחש ייעודי לערבוב אבקות או אבקות ונוזלים כמו תבלינים, אבקת קקאו, אבקת מרק, קמחים, אבקות מעמילנים, אבקות לתעשיית הקוסמטיקה , אבקות לתעשיית המזון ועוד.

הוא משמש גם לערבוב מוצרים שאחוז הנוזלים בהם לא גבוה ולכן, לא ניתן לערבב אותם במיכל אחר כמו בצק סוכר נוזלי, גבינות, בשר, קטניות, סלטים ועוד.

המערבל עצמו ניתן להיפוך, כך שניתן להוציא את החומר גם בברז בתחתית שלו.

אנו ב'יוס מכונות', מציעים ללקוחותינו גם מעבדה לניסוי ערבוב המוצרים שלהם בבוחשים השונים, כדי לאתר את הבוחש המדויק והנכון ביותר עבור צרכיהם.