האתר החדש שלנו באוויר!

משאבות

משאבות

משאבות לתעשייה

משאבות תעשייתיות הן מכונות המשמשות להעברת חומרים נוזליים או חומרים סמיכים בתהליכי ייצור בתעשיות שונות.

אנו ב'יוס מכונות', מייבאים משאבות מקצועיות לתעשיות שונות כמו תעשיות המזון, התרופות, הקוסמטיקה, הכימיה ועוד.

בין המשאבות שאנו מייבאים ניתן למצוא את סוגי המשאבות הבאים:

  1. משאבות מונו – משאבות 'חילזון' להעברה ושינוע של חומרים סמיכים. אלו משאבות בעלות יכולת יניקה ולכן, מסוגלות להעביר ולשנע חומרים סמיכים כמו קרמים, טחינה, חומוס, רטבים, גבינות ועוד.
  2. משאבות פוזיטיביות-  משאבות גלגלי שיניים ללא יכולת יניקה. אחרי שפותחים את ברז המיכל והחומר הסמיך שבו מגיע למשאבה עצמה, היא יודעת לקחת אותו ולשנע אותו הלאה מבלי לפגוע במוצר עצמו. אלו משאבות המתאימות לייצור מגוון רחב של מוצרים כמו גבינות, חומוס, רטבים ועוד.
  3. משאבות צנטריפוגליות- משאבות אימפלר נירוסטה – משאבות מים תעשייתיות המתאימות לשינוע מוצרים נוזליים כמו שמן, מים, משקאות חריפים ועוד.
  4. משאבות דיאפרגמה- משאבות העובדות על הפעלת לחץ אוויר ויכולות להעביר גם חומרים סמיכים וגם חומרים נוזליים. ניתן לשנע את החומרים בקלות בין המכלים בתוך המפעל, בזכות כך שאלו משאבות יונקות וניתן לחבר אליהן צינור להעברת החומר ישירות מהמכלים. ניתן לרוקן איתן מכלי פלסטיק ומכלים שאין להם חיבורים בתחתית והיא מצוינת להעברת חומרים בתעשיית המזון, הקוסמטיקה, הכימיה ועוד.
  5. משאבות פיסטונים- משאבות העובדות גם בלחץ אוויר ויודעות לקחת את החומר מתחתית החבית או הבלה ולהעביר אותו הלאה למכונה או למילוי. אלו משאבות המתאימות להעברת חומרים בתעשיית המזון, הקוסמטיקה, הכימיה וכ'ו.
  6. משאבות פריסטלטיות- משאבות מינון להעברה מדויקת של חומר. אלו משאבות מעולות למקרים בהם רוצים לשלוט בכמות החומר שנכנס לתוך המוצר, מאחר והן יודעות לשלוט גם בכמות של מילימטרים. הן מתאימות לחומרים נוזלים וסמיכים כאחד והיתרון הגדול שלהן הוא שהחלק היחידי שמתלכלך במהלך ההעברה הוא הצינור הפנימי (שגם אותו ניתן להחליף כשמדובר על העברת חומרים רגישים). הן מתאימות לתעשיית התרופות, המזון והקוסמטיקה.

מעבר לייבוא משאבות תעשייתיות, אנו גם משווקים מגוון רחב של משאבות משופצות לתעשיות השונות.