שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים

על מנת לתת מענה מקיף ללקוחותינו וראש שקט בתהליך הייצור, אנו ביוס מכונות מעניקים מגוון פתרונות לתעשייה, כדוגמת: שירותי שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים, אנחנו עוזרים ללקוחותינו להפעיל את המכונות ללא תקלות בייצור ולמניעת אובדן עבודה מתקלות לא צפויות במכונות.

הצוות שלנו דואג לעמוד בקשר עם אנשי האחזקה גם במענה טלפוני ובכך נמנע מהלקוחות הפסד כספי על ימי עבודה שנגרמים בגלל תקלות מכניות בחדר ייצור.

יוס מכונות- מענה מלא עבור הצורך שלכם באחזקת המפעל:

מהרגע בו פונה אלינו לקוח בדבר שיפוץ או שדרוג הציוד הקיים או אופן אחזקתו במפעל, אנו תופרים בעבורו חבילת שירות מלאה ומקיפה, כזו שעונה בדיוק על הצורך שלו.

בהכנות לקראת הפרויקט, נשב יחד ונעלה על הכתב את רשימת הצרכים המתאימים לכל לקוח ולקוח באופן ספציפי למוצרים אותם הוא מייצר במפעל, בין אם המפעל שייך לתעשיית המזון, הקוסמטיקה, התרופות, הצבעים וכיו"ב. רשימת הצרכים יכולה להכיל נתונים כמו:

  • סוג המוצרים המיוצרים במפעל.
  • כמויות המוצרים אותם רוצה לייצר הלקוח, בפס הייצור, כמו גם מהירות ייצור נדרשת עבור המוצרים (כמות פר יום למשל).
  • סוגי המכונות ואופן האריזה המיועדים לפס הייצור.
  • מידות המפעל ו/או החלל המיועד לאחסון.
  • מיקום מתאים לכל מכונה ומכונה, על מנת לאפשר התנהלות מיטבית של צוות העובדים סביב פס הייצור.

ועוד פרמטרים אחרים מדויקים יותר לדרישת הלקוח.

שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים- חשוב לדעת.

אמנם מדובר על תהליך מורכב, הדורש ידע וניסיון מקצועי בתחום הציוד למפעלים, אך הלקוח אינו אמור לדעת לבצע את התהליך לבדו, מבלי להיעזר בחברה מקצועית, בעלת ניסיון וידע רב, שתדאג לתת את הדרוש, תוך מתן תשומת לב יתרה לדרישה התייעלות בעבודה ושדרוג פס הייצור באופן מיטבי וחסכני.

יוס מכונות נוסדה מתוך אותו ניסיון מקצועי וידע בתחום הציוד לתעשיית המזון, תרופות, קוסמטיקה, שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים. החברה בבעלותה של גלית עטיה מורביה, מביאה מניסיונה העסקי הרב והכירותה רבת השנים עם אנשי מקצוע וותיקים ובעלי ידע בתחום. גלית מנהלת את יוס מכונות מתוך האהבה וחזון לאפשר לקהל לקוחות יוס מכונות, את כל השירותים במקום אחד, תחת קורת גג אחת, להקל על הלקוח בכל הקשור להתאמת הציוד הנדרש לו, כמו גם סיוע במכירת הציוד הישן ו/או שיפוצו. הכל עפ"י תקציב מותאם ותכנון מדויק של ביצוע הפרויקט כולו.

גלית עומדת לרשות לקוחותיה וזמינה לכל שאלה ו/או פנייה. כאשר אתם מחליטים על רכישת ציוד, או שדרוג הציוד במפעל, תקבלו סל מקיף הכולל את אופן העבודה הנכון והיעיל ביותר על המכשור והציוד, כמו גם הדרכה על תחזוקה שוטפת ותכנית שנתית מתאימה.

אחזקת מפעלים - יוס מכונות
שיפוץ, שדרוג ואחזקת מפעלים - יוס מכונות
ייצור מכונות לתעשייה - Yos
אחזקת מפעל תעשייה - חבילת שירות מלאה ומקיפה מצד המומחים של יוס מכונות
שדרוג ציוד למפעלים - יוס מכונות
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין