האתר החדש שלנו באוויר!

מיכלי נירוסטה

יש כל מיני סיבות שבגללן מיכלי נירוסטה הפכו למאוד נפוצים גם בתעשייה וגם לשימוש פרטי. אפשר לראות שמיכלי נירוסטה הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש ופופולרי בענפי החקלאות, התעשייה והמזון, ונמצאים במפעלים, ביקבים, בבתי בד, בבתי מלון ואפילו במטבחים.

מיכל נירוסטה, יוס מכונות, מוצרים משומשים לתעשייה

מדובר על  חומר שאינו מחליד, אינו מתחמצן, בעל עמידות גבוהה ובעל מראה מבריק ואסתטי. כמו כן, הנירוסטה שייכת למשפחת פלדות האל-חלד, ובשנים האחרונות היא החליפה את השימוש במיכלי עץ או חמר כפתרון הטוב ביותר לשימור חומרים.

היתרונות שלהם זה למשל שהם כלי קיבול מושלם עבור נוזלים שונים, יכולים לעמוד בחום גבוה, ועוד.

עמידות: נירוסטה עמידה בפני מים, אש, ונזקים שעלולים להיגרם על ידי מזג האוויר. עיצוב – היא גמישה מאוד, ולכן ניתן לעצב בעזרתה פריטים רבים בגדלים שונים, בדקויות ועובי שונה בהתאם למטרת הכלי העתידי.

קלה לניקוי: ענפי התעשייה הרבים משלבים עבודה עם חומרים מלכלכים ולכן כדאי להחזיק במיכלי נירוסטה כי קל הרבה יותר לנקות אותם.

ידידותית לסביבה: לצד עמידותה של הנירוסטה, היא גם ניתנת למחזור.

בתחומי התעשייה השונים יש כל מיני שימושים למוצרי נירוסטה. מוצרים אלא הם מוצרים שכמעט כל מפעל יכול לנצל אותם לצרכיו.

למשל בהקמה של מפעל לייצור מזון, כבר בתחילת פס הייצור, יש צורך לאכסן את חומרי הגלם למוצרים שלכם בתנאים סניטריים. השימוש בנירוסטה הוא מאוד נוח בתחום העיסוק הזה. הסיבה היא שקל מאוד לחטא את המכלים ולהתאים אותם לשימושים שונים.

ולכן כל מה שאתם צריכים לעשות בעצם זה לבחור את גודל המיכל המתאים לקצב הייצור במפעל שלכם, ואת הרכב המכלים שיכולים לשרת אתכם. ולכן הרכישה של מיכלי נירוסטה היא החלטה נכונה מאוד לכל בית עסק ולכל פס ייצור.